Ik val op aantrekkelijke en keurige mannen. Je bent ook een levensgenieter en houdt van reizen. Je bent erg gesteld op orde en netheid en houdt net zoals ik helemaal niet van chaos. Je vindt het belangrijk om goed voor de dag te komen en verzorgt jezelf goed. Kun jij jezelf hierin terugvinden?
Graag wil ik iemand ontmoeten ,die met mij de mooie en minder mooie momenten in het leven wil delen en hopelijk gevoel voor humor heeft .Die ook van reizen ,stedentrips en overwinteren houd.
Ik ken de man, in het algemeen. Wat hij denkt, wat hij vaak verlangt. Ze zoeken altijd liefde, maar bedoelen gewoon een meid om mee naar bed te gaan. Helemaal niets mis mee, maar als de seks relatie word beeindigd, liggen de mannen vaak met een gebroken hart bij mij op de bar. Hoe graag ik ze zou willen troosten,