Ben je een eerlijke man? Niet iemand die in een gecompliceerde relatie zit. Ik wil gewoon meer van mezelf genieten. Kun je iets geweldigs voor me doen? Ik zal veel dingen voor je doen!
Een man die nog fit is en zich nog heerlijk jong voelt. Durf je nog een beetje spannend te zijn, en leuke dingen te ondernemen dan doe ik dat graag met jou als de klik er is.
Ik zou graag een man vinden die nog een beetje sportief is. Ik val niet op jongere mannen, ik hou er niet van. Een volwassener man trekt meer aandacht.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Nadiaheiligers, 67 jaar · Tubbergen
Een man die ook graag tot het uiterste gaat en heel graag intens geniet
Marga, 65 jaar · Oudegem
Ik zoek een eerlijke man die nog van de kleine alledaagse dingen kan genieten.
Megalomaan, 70 jaar · Zuidhorn
Ik vind het leuk als jij een actief type bent. Jij bent energiek en straalt dat ook uit. Een pittig karakter kan ik zeker waarderen
Rchell-, 66 jaar · Zevenhuizen
Ik wil gewoon een echte man die een liefdevolle manier heeft om een vrouw als ik te behandelen, ik ben misschien oud maar toch,
BosjeVrolijkheid, 69 jaar · Alphen
gewoon vrolijk zijn plezier maken in het leven en gek doen
Ondeugd, 68 jaar · Enkhuizen
Ik zoek een verzorgde, sportieve, spontane en eerlijke man.Met energie en levenslust om nog samen te genieten van de herfst