Leeftijd speelt voor mij niet bepaald een grote rol, maar ik snap best dan een man van mijn leeftijd minder verlegen is dan iemand van bijvoorbeeld 35 jaar. Begrijp me niet verkeerd, seks is lekker, maar ik wil niet dat de sfeer al dood valt bij de ontmoeting.
Ik zou graag een man vinden die nog een beetje sportief is. Ik val niet op jongere mannen, ik hou er niet van. Een volwassener man trekt meer aandacht.
Jij bent een leuke vent die ongeachte welke leeftijd, nog zin heeft in een echte relatie en alles wat daar bij komt kijken. Het leven heeft nog veel te bieden en jij bent een persoonlijkheid die er alles uit wil en kan halen. Ik heb geen wensen voor het uiterlijk maar ik zoek wel een eerlijk en betrouwbaar karakter.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SpannendeUitdaging, 68 jaar · Hasselt
nader in te vullen
Loveparkiet, 66 jaar · Knokke-Heist
Over jouw? ik heb denk ik niet zo veel eisen hoor. Dat ben ik ook helemaal niet gewend. Wat zou ik hier dan zo moeten kiezen? Hmm
MargreetSingle, 68 jaar · Dronten
Ja dat weet ik nu even niet op te noemen allemaal!
Gbrlle1947, 70 jaar · Baarle-Hertog
Iemand die net als mij nog wat jaren samen wilt door brengen. Een man die ook wel wat romantisch is, een man waar ik mee kan kletsen
Zula195105, 66 jaar · Ridderkerk
Een leuke lieve man die van humor houdt en iets moois wil opbouwen.
Jobconsulente, 67 jaar · Berlaar
Wil graag een mooi vriendschap opbouwen met een bijzondere man die zichzelf laat zien zoals hij is. Eerlijk, transparant,