Iemand zoals jij die goede momenten met mij kan delen. Dat zoals ik om meer dingen te doen die ik nooit eerder heb gedaan. Wie kan mijn goede vriend zijn en kan me iets laten doen waardoor we samen van het moment genieten. Niet saai om bij mij te zijn en altijd voor mij als ik een goed bedrijf nodig heb.
Ik val op aantrekkelijke en keurige mannen. Je bent ook een levensgenieter en houdt van reizen. Je bent erg gesteld op orde en netheid en houdt net zoals ik helemaal niet van chaos. Je vindt het belangrijk om goed voor de dag te komen en verzorgt jezelf goed. Kun jij jezelf hierin terugvinden?
Ik zou graag een man vinden die nog een beetje sportief is. Ik val niet op jongere mannen, ik hou er niet van. Een volwassener man trekt meer aandacht.
Het belangrijkste vind ik toch wel dat je je kan vinden in wat ik schrijf over mezelf. je bent positief ingesteld, zit niet verlegen om een praatje of een grapje en weet andere mensen naar waarde te schatten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
EchteMokumse, 70 jaar · Amsterdam
Een heer
WidowRosie, 69 jaar · Maasdam
Ik ben niet bang om grenzen te verleggen omdat ik geloof in het lot en dat ik mijn ware liefde zal ontmoeten , iemand die een zorgzame
ClariceB, 68 jaar · Lottum
Je bent een echte heer en je hebt een heel goed hart. Je weet hoe je moet luisteren en je weet hoe je een goed gesprek met een dame
YellowArtie, 65 jaar · Schalkhaar
Ik ben op zoek naar een man die open staat voor een date. Maar verwacht niet meteen een hele relatie met mij. Ik heb veel financiële
Emmama0, 66 jaar · Haasdonk
Ik wil iemand vinden die net zoals mij toch graag samen met iemand is en die ook dat beetje genegenheid zoekt. Het heerlijk
Othello1948, 69 jaar · Oegstgeest
Een man die graag geniet en op zijn tijd graag eens een reisje maakt