Jij bent een slimme en intelligente kerel die wel van een goed gesprek houdt. Maar je moet natuurlijk ook wel een sexy kant hebben, want dan weten we wat we kunnen gaan doen als we verveeld raken. ;) Je moet ook de mogelijkheid hebben om eens een onverwacht romantisch reisje te maken naar de Bahama's of iets in die richting!
Ben jij degene die ook houdt van gezellig uit eten, lekker wandelen, samen naar een concert / theater gaan of gewoon lekker kletsen, dan ben jij degene die ik zoek. We zijn natuurlijk al wat ouder maar nog wel actief.
Op mijn leeftijd heb je niet zoveel eisen meer. Wat ik graag wil in een man is een maatje, iemand die net als ik geniet van andere landen verkennen, lekker eten, lekker wandelen, fietsen, of gewoon samen tegen elkaar aan te kruipen op de bank en in bed. Dat is wat ik nu heel erg mis. Vrienden heb ik genoeg maar
Ik zou graag een man vinden die nog een beetje sportief is. Ik val niet op jongere mannen, ik hou er niet van. Een volwassener man trekt meer aandacht.