JIj bent een sociale man met een backpack maar niet een hele grote rugzak als bagage. Je hebt met je verleden gedeald en gaat nu weer happy verder en wil er het beste van maken. Dat is toch nog mooier wanneer je een fijne vrouw aan je zijde hebt?
Ik zou graag een man vinden die nog een beetje sportief is. Ik val niet op jongere mannen, ik hou er niet van. Een volwassener man trekt meer aandacht.
Het belangrijkste vind ik toch wel dat je je kan vinden in wat ik schrijf over mezelf. je bent positief ingesteld, zit niet verlegen om een praatje of een grapje en weet andere mensen naar waarde te schatten.
Wij zoeken een rustige type, staat voor veel open, dus ook eventueel een trio. natuurlijk kunnen wij ook gewoon met z'n tweeën aan de gang als het ware. Maar dan wel als een soort van opwarmertje. Als je alleen met mij wil, staat dat eventueel wel open voor discussie.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Isandeh, 66 jaar · Goutum
Het is nooit te laat voor een oude dame, toch? Ik zoek liefde en vriendschap. Ik breng graag mijn tijd door met een goede metgezel.
Trotsedame, 70 jaar · Hasselt
Misschien vind jij het ook wel leuk met een single dame als ik in contact te komen, heb je wat mooie verhalen te vertellen en
Verwanda, 66 jaar · Gent
Ben je ook zo een levensgenieter en zou je graag met mij op stap willen? Je bent betrouwbaar en vrij om te gaan en komen wanneer
GeenTwijfels, 66 jaar · Capelle aan den IJssel
Ik zoek Spontane man, van 18 tot 112, hoewel ik verwacht niet teveel reacties te krijgen van gespierde mannen van 23. hahahaha,
Domidominique, 67 jaar · Turnhout
Jij bent iemand die opzoek is dan meer dan alleen maar seks bij een vrouw, laat me het dan weten.
RacquelW, 69 jaar · Wierden
De charmante, mannen die humeur nog in hun hebben, respect voor de vrouwen hebben mogen zich aanmelden. Dat is niet al teveel