Als je serieus bent om me te ontmoeten en mijn neukmaatje te zijn, stuur me dan gewoon een berichtje. Ik weet zeker dat ik veel ondeugende dingen met je kan doen. Laten we elkaar tevreden stellen. Ik ben hier om bij je te zijn!
Ik ken de man, in het algemeen. Wat hij denkt, wat hij vaak verlangt. Ze zoeken altijd liefde, maar bedoelen gewoon een meid om mee naar bed te gaan. Helemaal niets mis mee, maar als de seks relatie word beeindigd, liggen de mannen vaak met een gebroken hart bij mij op de bar. Hoe graag ik ze zou willen troosten,
Ik zoek wel iemand die ook nog een beetje fit is, er nog graag op uit gaat, een leuke wandeling over de markt of een dagje weg met de kinderen, dat soort dingen eigenlijk. Stuur je dan snel een berichtje?