Nou geen medelijden hebben met wat ik net verteld heb. Ik heb een rugzak en daar komt steeds wat meer in te zitten. Ik heb altijd beloofd door te gaan met leven en ga die belofte houden ook. Jij bent een lieve warme man die open staat voor anderen. Luisteren doe jij graag en wie weet wat de toekomst ons gaat brengen.
Een man die de lege gat in mijn leven weer opvult. Ik wil je graag leren kennen en langzamerhand een relatie met jou opbouwen. Laat mij maar weten als jij dat ook wilt.
Een man met een dosis respect en vertrouwen. Iemand die nooit iets door zou vertellen en waar al mijn geheimen bij veilig zijn. Spontaan eerlijk vind ik ook heel belangrijk. En discreet ook. Ik hoef niet als de laatste roddel over de straat. Ik ben niet hard op zoek misschien jij ook niet. Maar als het vanaf
Ik val op aantrekkelijke en keurige mannen. Je bent ook een levensgenieter en houdt van reizen. Je bent erg gesteld op orde en netheid en houdt net zoals ik helemaal niet van chaos. Je vindt het belangrijk om goed voor de dag te komen en verzorgt jezelf goed. Kun jij jezelf hierin terugvinden?