Ik hou van langdurige sex en met veel voorspel" mm heerlijk. Ik heb veel stampertjes gehad, wou bijna pot worden tot ik Elksinch tegen kwam. Nu met mijn vriendinnetje en mijn mannetje, Elksinch zijn wij op zoek!"
Op mijn leeftijd heb je niet zoveel eisen meer. Wat ik graag wil in een man is een maatje, iemand die net als ik geniet van andere landen verkennen, lekker eten, lekker wandelen, fietsen, of gewoon samen tegen elkaar aan te kruipen op de bank en in bed. Dat is wat ik nu heel erg mis. Vrienden heb ik genoeg maar
Ben jij degene die ook houdt van gezellig uit eten, lekker wandelen, samen naar een concert / theater gaan of gewoon lekker kletsen, dan ben jij degene die ik zoek. We zijn natuurlijk al wat ouder maar nog wel actief.