Leeftijd speelt voor mij niet bepaald een grote rol, maar ik snap best dan een man van mijn leeftijd minder verlegen is dan iemand van bijvoorbeeld 35 jaar. Begrijp me niet verkeerd, seks is lekker, maar ik wil niet dat de sfeer al dood valt bij de ontmoeting.
Lieve, charmante man. Die net als ik al het een en ander heeft meegemaakt in het leven en het daarom des te meer waardeert. Geen oude mopperkont, want dat ben ik zelf ook niet namelijk!
Een leuke man die ook nog veel plannen heeft voor de toekomst. Een man die geniet van de natuur, lekker eten en reizen. Iemand waar ik op kan rekenen en die respect heeft voor mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Opreisjesjacht, 67 jaar · Zeewolde
Je bent ook single en zoekt ook gezelschap. Ik hoop dat je een auto hebt want ik heb helaas nooit mijn rijbewijs gehaald. Je
Jolandaaaxxx, 65 jaar · Massemen
Een man die openstaat voor een leuk gesprek en fijne momenten zonder meer...
MariannePleziertje, 69 jaar · Hasselt
Een maatje met wie ik mijn passie kan delen.
EchteMokumse, 70 jaar · Amsterdam
Een heer
Ik63hier, 66 jaar · Loenhout
Een gezellige man die ook wel een leuk gesprek kan voeren en zou je dat met mij willen dan ben jij de aangewezen persoon die ik
Kukelekuhaan, 69 jaar · Emmer-Compascuum
Je mag bij mij op bezoek komen en ik bij jou, wat voor mij betekent dat we beiden single zijn. Anders heb ik liever geen berichtje