Lieve, charmante man. Die net als ik al het een en ander heeft meegemaakt in het leven en het daarom des te meer waardeert. Geen oude mopperkont, want dat ben ik zelf ook niet namelijk!
Wij zoeken een rustige type, staat voor veel open, dus ook eventueel een trio. natuurlijk kunnen wij ook gewoon met z'n tweeën aan de gang als het ware. Maar dan wel als een soort van opwarmertje. Als je alleen met mij wil, staat dat eventueel wel open voor discussie.
Een man die nog fit is en zich nog heerlijk jong voelt. Durf je nog een beetje spannend te zijn, en leuke dingen te ondernemen dan doe ik dat graag met jou als de klik er is.
Ben jij degene die ook houdt van gezellig uit eten, lekker wandelen, samen naar een concert / theater gaan of gewoon lekker kletsen, dan ben jij degene die ik zoek. We zijn natuurlijk al wat ouder maar nog wel actief.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lovelife4ever, 65 jaar · Brugge
Je maakt nergens een probleem van. Die los je alleen maar op.
Allesisanders, 66 jaar · Machelen
Een man die gezelligheid zoekt
Diestmaske, 68 jaar · Diest
Ik zoek een man die zich nog te jong voelt om achter de geraniums te zitten, die zijn voor de 90 plus mensen. Jij bent een actieve
Elzbetth , 66 jaar · Bergschenhoek
Een aardige man met een goed hart die mijn vriend wil zijn. Ik hou ervan om gewoon tijd door te brengen met een aardige man, over
Harmonie, 66 jaar · Zwolle
Een viriele, goed uitziende en vooral ook verzorgde man. Iemand die weet wat hij moet doen om een dame te behagen en daar zelf
MagdaSingle2013, 65 jaar · Kortrijk
tussen de 50 en 60 jaar werkend en in bezit van auto. verzorgd, lief, ....