Jij bent een heerlijke vent die ook niet vies is van een feestje. Toch snap jij wat ik wil zeggen en zou jij dit tijgertje wel een beetje willen temmen. Jij bent goed met woorden en niet bang om in discussie te gaan. Als jij ook nog eens lief bent heb ik helemaal geluk.
Ik zoek wel iemand die ook nog een beetje fit is, er nog graag op uit gaat, een leuke wandeling over de markt of een dagje weg met de kinderen, dat soort dingen eigenlijk. Stuur je dan snel een berichtje?
Een leuke man die ook nog veel plannen heeft voor de toekomst. Een man die geniet van de natuur, lekker eten en reizen. Iemand waar ik op kan rekenen en die respect heeft voor mij.
Op mijn leeftijd heb je niet zoveel eisen meer. Wat ik graag wil in een man is een maatje, iemand die net als ik geniet van andere landen verkennen, lekker eten, lekker wandelen, fietsen, of gewoon samen tegen elkaar aan te kruipen op de bank en in bed. Dat is wat ik nu heel erg mis. Vrienden heb ik genoeg maar
Een man die nog fit is en zich nog heerlijk jong voelt. Durf je nog een beetje spannend te zijn, en leuke dingen te ondernemen dan doe ik dat graag met jou als de klik er is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Babsjeehh, 66 jaar · Huizingen
Dus ik hoop hier fijne mannen met een flinke dosis begrip te leren kennen, die mogen ook knap en aantrekkelijk zijn, ze mogen
HippeOmaa, 69 jaar · Zwolle
Ik hoop hier in contact te komen met leuke mannen en of vrouwen om regelmatig mee af te spreken voor sex.
ZKTTRIO, 65 jaar · Hoogstade
Zoek een man die wel een trio met twee dames zou willen hebben kus.
Komkommerlover, 65 jaar · Hennaard
Je vind het alleen maar lekker dat ik zo 'open' sta voor verschillende dingen, je leeft maar een keer is mijn motto en daar kun
Poppiedopje, 69 jaar · Eigenbilzen
Ik ben vooral op zoek naar vriendschap, een verzorgde man. Makkelijk in de omgang. Liever groter dan mij, daar hou ik wel van.
Koekjesbakster, 66 jaar · Utrecht
Je bent een prater en niet alleen over hoe mooi of hoe slecht het weer wel niet is. Het is echt niet zo dat ik verwacht dat je de