Ik hou ervan als een man lekker geil van me word als je alleen al kijkt naar mijn profiel. Misschien word je al geil van een lekker gesprek hier, want dat is zeker voor mij. Als je me ziet zitten dan kom je en dan ben je de gelukkige!
Een man die de lege gat in mijn leven weer opvult. Ik wil je graag leren kennen en langzamerhand een relatie met jou opbouwen. Laat mij maar weten als jij dat ook wilt.
Leeftijd speelt voor mij niet bepaald een grote rol, maar ik snap best dan een man van mijn leeftijd minder verlegen is dan iemand van bijvoorbeeld 35 jaar. Begrijp me niet verkeerd, seks is lekker, maar ik wil niet dat de sfeer al dood valt bij de ontmoeting.
Ik zoek wel iemand die ook nog een beetje fit is, er nog graag op uit gaat, een leuke wandeling over de markt of een dagje weg met de kinderen, dat soort dingen eigenlijk. Stuur je dan snel een berichtje?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Idaah, 68 jaar · Kortrijk
Je moet wel een beetje romantisch zijn want ik hou niet van het koude gebeuren, zo van erop en eraf en dan is het weer voorbij.
Wilgeenrelatie, 70 jaar · Lokeren
Graag mannen die vrijgezel of in een scheiding zitten. Mannen die opzoek zijn naar iets meer dan alleen seks, hoeft niet meteen,
Buitenmus, 67 jaar · Rhoon
Je staat open om nieuwe mensen te leren kennen. Je houdt ook van de natuur en wandelen. Je bent spontaan en weet hoe je een gesprek
Brunnie52, 65 jaar · Vlezenbeek
Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn.
Paasei, 67 jaar · Heerlen
Over jou ja gewoon zoek ik natuurlijk wel ongeveer een man van mijn leeftijd om samen lekker seks mee te hebben en leuke dingen
Vivian53, 65 jaar · Werkhoven
Je bent een aardige en bedachtzame man, je wilt me ??gezelschap houden op mijn eenzame dagen, me op elk moment gelukkig laten