Ik heb geen voorkeur voor een bepaald uiterlijk of zo. Ik bedoel, dat is het minst belangrijk. Ik vind het prettig als een man mij een warm gevoel geeft, dat ik mag zijn zoals ik ben.
Ik zoek wel iemand die ook nog een beetje fit is, er nog graag op uit gaat, een leuke wandeling over de markt of een dagje weg met de kinderen, dat soort dingen eigenlijk. Stuur je dan snel een berichtje?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Eigenwijdmeisje, 70 jaar · Wormer
Iemand die net zoals ik opzoek is naar wat gezelschap, ik weet niet of ik nog opzoek ben naar een relatie op mijn leeftijd, maar
Poppiedopje, 69 jaar · Eigenbilzen
Ik ben vooral op zoek naar vriendschap, een verzorgde man. Makkelijk in de omgang. Liever groter dan mij, daar hou ik wel van.
Jonggetrouwd, 66 jaar · Nederweert
Laat mij eerst maar eens zien hoe serieus je wel bent.
XxVeeraaxx, 66 jaar · Hoeilaart
Zal het verkeerd zijn voor een verweduwde en oude dame om een nieuwe vriend te vinden? Het is meer dan een decennium geleden
Justine18xx07, 65 jaar · Montfort
Ik hou van reizen, en van lekkere mannen, maar die combi kan toch ook samen? Ik wil genieten van jou samen zijn, en lekkere seks
Juliana S, 68 jaar · Eck en Wiel
Ik ben dol op een man voor iets goeds en misschien nog wel meer. Maar eerst een vriendschap opbouwen en samen de beste tijd hebben.