Ik zoek een lief mooi en spontaan innerlijk. En de rest maakt mij niets uit. Ik vind ieder mens mooi op zijn eigen manier. Ben jij de man die mijn hartje weer laat springen?
Jij staat er voor open om mij serieus te leren kennen. Een vakantie kun jij waarderen en ook geniet jij van een intiem diner voor twee of een avondje bridge bijvoorbeeld.
Dus zoek jij net als ik iemand om deze dagen op een leuke manier gevuld te krijgen. En niet meer alleen te zijn. Gewoon iemand om lekker tegen aan te kruipen, en een arm om je heen te slaan. Zeker zo voor de korte dagen die er nu aan komen.
Jij bent ook op zoek naar iemand waarmee je kunt genieten van het leven en vind het leuk om erop uit te gaan. Veel lol hebben, genieten van een hapje en een drankje of een uitstapje en natuurlijk de liefde van elkaar.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
ShiningEllie3, 46 jaar · Emmeloord
Jij bent een van die lekkere geile mannen die hier met de bosjes zitten, een die zijn mond kan houden over het feit dat je mij
MissMarit, 47 jaar · Biddinghuizen
Die camera die zetten wij op een driepootje neer zodat wij de handen vrij hebben. Ik ben al druk bezig met een lekker geil script
MerryP123, 48 jaar · Soest
Je hebt al een idee wat je moet doen als je bij me bent, laat me je zo zien en behagen! iemand met een goed gevoel voor humor!
KayleeXx-, 46 jaar · Vissenaken
Goede persoon, tolerant, kalm, lief en aardig. Ik vind het ook geweldig dat de man heel duidelijke ideeën heeft en gepassioneerd
LieveMona, 45 jaar · Arnhem
Een vrolijke gezellige man die goed met kinderen op kan schieten en dat ook absoluut geen probleem vind. Mijn jongens zijn
Never2High, 49 jaar · Hoogstade
Ik hou van een normale man, die niet saai is, weet wat een vrouw nodig heeft om het samen goed te hebben. Ik ben dan wel opzoek