Jij kunt een vrouw met lange benen wel waarderen en bent bij voorkeur een liefhebber van dieren. Verder heb ik geen specifieke dingen die ik belangrijk vindt buiten een goede verzorging en gewoon een lief karakter. Dat klinkt een beetje standaard maar is wel wat mij aanspreekt!
Een leuke man voor mij, een vriendelijke man tegenover mijn kinderen maar vooral ook een hele vrolijke man die wel een hobbykamer kan gebruiken of kantoor aan huis of iets dergelijks.
Ik zoek dus een man met een HakunaMatatta instelling die altijd probeert aan elk scenario een positieve draai te geven en leeft van dag tot dag anders is het met mij niet uit te houden vrees ik.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
01Marymary, 47 jaar · Hoogenweg
Ik ga ervoor zorgen dat we nu genieten van alle dingen die we voor elkaar kunnen doen. Ik zal al het goede doen dat het leven ons
Geilesnoepkes, 48 jaar · Itterbeek
Ben jij mijn snoepke??
-Petra-, 47 jaar · Arnhem
volgt
Tietske, 49 jaar · Echten
Hoe zit het met jouw libido? Is dat ook nog zoals een jonge twintiger of is zit het nu in een dipje en kan ik je er weer bovenop helpen?
Doortje0, 49 jaar · Weert
Volgt
Singlewaus, 46 jaar · Borgloon
Hou jij net als ik van gezelligheid, ga je er graag op uit om leuke dingen te doen en geniet je gewoon net als ik van alle kleine