Ik val meestal op wat langere mannen. Ik houdt ervan om iets te ondernemen. Daarnaast iemand die gewoon lekker kletst en van lachen houdt, maar ook kan luisteren en wat serieuzer kan zijn.
Zelf mag je ook wat overgewicht hebben hoor, verwante zielen die verstaan elkaar beter, toch? We hebben beide behoefte aan meer intimiteit en je kan mij gerust wat gezelschap bieden om het toch wat aangenamer te maken voor ons beiden.
Nu ben ik erg benieuwd wat jij zoekt. Ik hoop hetzelfde als wat ik zoek want dan zijn we allebei gelijk aan de man en dat lijkt me wel heel erg fijn om eerlijk te zijn. We moeten eens kijken of we samen wat leuks kunnen doen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Julienne70, 47 jaar · Bergambacht
wel, het begint met een vriendschap toch? Dus ik wil dat je een grappige kerel bent die weet wanneer hij ook serieus moet worden.
Hotspotje, 45 jaar · Den Haag
Een gezellige lieve man. Lekker stappen in de kroeg of leuk hollands discotheekje. Roken geen bezwaar. Iemand die spanning
PaiisSexxy, 46 jaar · Enschede
Ik voel me aangetrokken tot mensen die grote doelen stellen en er alles aan doen om ze na te streven. Zelfs als je levensdroom