Vind jij het geen probleem om lekkere seks te hebben met een getrouwde vrouw? Misschien vind je het juist wel spannend. Ik ben er klaar voor, nu jij nog?
Ik hoop dat hier alleen leuke mannen zitten, maar daar ga ik in elk geval wel van uit. Jij bent dus per definitie een leuke man, en je ziet er ook nog eens leuk uit. Nou gewoon even reageren en dan gaan wij samen er een gezellig avondje van maken.
Dus zoek jij net als ik iemand om deze dagen op een leuke manier gevuld te krijgen. En niet meer alleen te zijn. Gewoon iemand om lekker tegen aan te kruipen, en een arm om je heen te slaan. Zeker zo voor de korte dagen die er nu aan komen.
In ieder geval een honden liefhebber zijn anders zou je bij mij leven in een hel, met alle pups heb ik er iets meer dan 60 nu. Verder moet je een beetje actief zijn, lief en behulpzaam het is helemaal niet erg als een man ook eens de stofzuiger gebruikt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Oldbeauty, 47 jaar ·
Echte eisen zijn er niet behalve dat je lekker je jezelf bent. Dan weten we ook het beste of we samen een leuke klik kunnen krijgen.
WannabeePorn, 45 jaar · Wierden
Ik zou zeggen ik neem het speelgoed en de pakjes mee, jij de condooms en jezelf natuurlijk. Je bent een man van mijn leeftijd,
Schobbelaarke, 47 jaar · Leuven
Haha je denkt een rood licht te zien en stopt en komt er dan achter dat je voor mijn profiel bent gestopt en als je dan toch stil
Tinkaa, 47 jaar · Hoogeveen
Je bent net als mij zo nieuwsgierig hoe het uit zal pakken en gaat er vol overgave met mij in. 1 ding staat voorop en dat is dat
DiionyseX, 47 jaar · Berkel en Rodenrijs
Ik hoop degene te vinden die op dit moment geweldig voor me kan zijn. Ik ben er vrij zeker van dat dit het begin zal zijn van iets
Schoneslaapster, 47 jaar · Heerenveen
Als je maar van neuken houdt en er verzorgd uitziet. En het moet natuurlijk discreet