Jongens die een speeltje zijn zullen niet bereid zijn om veranderingen in hun leven aan te brengen en kunnen je zelfs de schuld geven van het proberen te verstoren van het leven dat ze op dit moment hebben.
Ik zoek de prins op het witte paard, maar het mag ook een zwart paard zijn hoor :). Bij gebrek aan prinsen en paarden ben ik ook al heel blij met een lieve, warme man die van romantiek houdt en met mij wil genieten van de kleine maar oh zo belangrijke dingen in het leven, desnoods op een fiets!
De ideale man bestaat niet. Of toch wel? Ben jij de ideale man voor mij? Empathisch vermogen, romantisch, een heer in bed die weet hoe hij mij moet verwennen en doet kronkelen van genot? Ik hou van sportieve mannen, liefst geen voetbal liefhebber of anders 1 die niet ALLE voetbalwedstrijden hoeft te kijken.
Jij staat er voor open om mij serieus te leren kennen. Een vakantie kun jij waarderen en ook geniet jij van een intiem diner voor twee of een avondje bridge bijvoorbeeld.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Paulie7107, 46 jaar · Adinkerke
Je bent een man die net als ik heel wat heeft meegemaakt en wel een rustpunt kan gebruiken. Je kleed je netjes en je vind het belangrijk
All1969, 48 jaar · Vorselaar
Zullen wij eens samen een avondje doorbrengen samen? Lekker tegen elkaar aan kruipen en elkaars warmte voelen? Hopelijk
XtothaZ, 47 jaar · Turnhout
U bent het alleen zijn meer dan zat, en ik ben wel een beetje uw type! Waar wacht je dan nog op?
Ikke197, 46 jaar · Oostkamp
mss teveel he.....
MadeleineDith, 49 jaar · Avelgem
Het zou zomaar kunnen dat je er net zo tegenaan kijkt al mij. In dat geval hebben wij veel geluk en zullen we het mooi hebben met
Mich11P, 47 jaar · Haaften
Een moeder die het vermogen heeft om ook geduldig te zijn. Ik vind het leuk om een man te hebben die ervoor kiest om bij een geestige