Ik maak me niet leuker dan ik ben en dat verwacht ik eigenlijk van een man ook. Gewoon jezelf zijn en blijven en ook je minpunten durven benoemen. Dan ben je in mijn ogen een goede vent.
Een ruimdenkende persoon die graag tijd zou willen doorbrengen met een oudere vrouw zoals ik. Niet saai om bij te zijn en veel te bieden heeft in bed. Actief in seks, gemakkelijk om bij te zijn en altijd voor een goede tijd met mij. Ik hoop alleen dat er een man is die me leuk zal vinden!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bren002, 48 jaar · Stuifzand
Als je met mij op avontuur wilt gaan, gaan we er samen voor. Dat is zo'n goed gevoel. Ik wil alles hebben en dat is waar het om gaat.
Smileyy197008, 47 jaar · Slagharen
Ik hoop hier in contact te komen met iemand die dezelfde passie deelt als ik ook heb en ook graag de wereld ontdekt. Wie weet
Jose45, 49 jaar · Oosterhout
Ik zoek dus een lieve man, met eigen hobby's en die er ook begrip voor heeft dat ik nog een dochter thuis heb wonen.
Tantamti, 45 jaar · Willebroek
heb jij tijd voor van alles en nog wat of niet?
Butterflyy, 49 jaar · Moerbeke
Laat mij weer als een echte geliefde vrouw voelen die gelukkig is in haar dagelijkse leven. Verwacht niet dat ik meteen in
Janeyey, 46 jaar · Vilsteren
Plezier in bed is het voornaamste en ook waar ik graag voor ga met jou. Als ik dat kan hebben dan ben ik daar wel tevreden mee.