Ik val op zachtaardige mannen en wel mannen die respect hebben voor een vrouw. En absoluut geen mannen met losse handjes, want dat heb ik al genoeg gehad helaas binnen mijn huwelijk.
Ik ben op zoek naar een man die mijn partner kan zijn in het geven van plezier aan mijn lichaam. Iemand die me een elektrisch gevoel kan geven en mijn lichaam kan laten trillen. Een man die zeer gepassioneerd is in het aanraken van mij
Ik ben een vrouw die alles wil doen voor een relatie. Ik denk dat ik je nog steeds een goed gevoel over mij kan geven. Ik kan je seksuele fantasieën bevredigen als je de mijne bevredigt. Ben je nu klaar voor mij?
Hoewel ik goede vrienden heb en een ex man die ik regelmatig spreek, wil ik meer in mijn leven dan alleen een gezellige man. Behalve om gezellig naar een theater te gaan, een heerlijk diner, rondvaart door de grachten... Maar ook iemand waarmee ik intiem mee kan zijn, gezellig samen op de bank genieten van