Een lieve man, waar ik mijzelf kan zijn en hij zichzelf bij mij blijft. Iemand die ik kan liefhebben en mij het gevoel geeft dat ik belangrijk in zijn leven ben.
Op onze leeftijd kunnen we nog steeds ten volle genieten en dat zullen we samen doen. Er kan wat spanning en avontuur zijn, want hoewel ik misschien niet zo snel ben, is mijn behoefte niet minder geworden.
Een ruimdenkende persoon die graag tijd zou willen doorbrengen met een oudere vrouw zoals ik. Niet saai om bij te zijn en veel te bieden heeft in bed. Actief in seks, gemakkelijk om bij te zijn en altijd voor een goede tijd met mij. Ik hoop alleen dat er een man is die me leuk zal vinden!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Assenpoester, 49 jaar · Assen
nvt
Ivannaa, 46 jaar · Holten
Ik ben op zoek naar een nette man of heer met een goed hart en grote waarden. Een man die volwassen genoeg is om te willen bouwen
Slonko, 45 jaar · Venlo
erilij
ALFRED 2015, 47 jaar · Binnenmaas
Volgt
Jayna, 46 jaar · Bergen op Zoom
Zelf ben ik inmiddels ook gescheiden. Ik voel me niet eenzaam maar heb wel behoefte om af en toe in iemand zijn armen te kruipen.
Danie70, 47 jaar · Venebrugge
Ben jij de type man die graag samen dingen onderneemt? samen in de keuken staan of een lekkere lange strandwandeling en over