Een lieve man, waar ik mijzelf kan zijn en hij zichzelf bij mij blijft. Iemand die ik kan liefhebben en mij het gevoel geeft dat ik belangrijk in zijn leven ben.
Een lieve zorgzame man die eerlijk voor zijn gevoel uit komt en ten alle tijden eerlijk is, ook al is het moeilijk. Dan heb je al heel veel bij mij gewonnen hoor. Voel je je aangesproken?
Jou wil ik niet in een hokje plaatsen, want dan zou ik weleens de leukste man mis kunnen lopen en dat is niet de bedoeling. Heb jij interesse in een gezellige dame, voor een fijne relatie, dan wil ik je graag leren kennen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Maudie71, 46 jaar · Buggenhout
Een knappe kerel die actief is in seks. Wie wil dat ik zijn neukmaatje ben en die mij veel plezier kan schenken als we seks hebben.
Cammerrron, 47 jaar · Gaasbeek
Ik zou iemand willen die vriendelijk, grappig, intelligent is en zichzelf niet al te serieus neemt. Zolang je een goed persoon
Angela40, 47 jaar · Breda
Enig niveau gewenst, vriendelijk en respectvol, affiniteit met kinderen een vereiste. Geen kroegloper maar een gezellige
SVanah, 48 jaar · Heers
Je moet avontuurlijk zijn zoals ik en gaat helemaal met me mee voor wat ik denk dat leuk is!
PretmetSyl, 47 jaar · Helmond
Als het jou wat lijkt om met mij lekker geil te genieten, dan zou ik graag wat meer over jou te weten willen komen. Wat jij mij
SweetSmiley, 46 jaar · Lauwe
Wees heel zachtaardig met mij, want ik ben nog steeds erg vers van het herstellen van de pijn van mijn verleden, alsjeblieft,