Ervaren meester die mij langzaam en stapjes gewijs in deze (voor mij nog onbekende wereld) wil wijden. Geen extreme dingen. Respect en "vertrouwen" moet er wel zijn. De klik is dus heel belangrijk.
Ook op zoek naar die ene leuke man? En weet je ook nog niet wie je tegen gaat komen? Zijn er onzekerheden of weet je ook nog niet goed wat het nu precies inhoudt, stappen we er dan samen misschien gewoon in?
Jij bent degene die me gelukkig maakt, met wie ik me comfortabel voel. Degene waar ik naar toe ga in tijden van pijn maar ook om te vertellen wat er is gebeurd.
Een man die dezelfde interesses heeft. Nou als dat zo is dan zullen we zoveel dingen hebben om over te praten, toch? en ik wil gewoon dat je eerlijk en loyaal tegen mij bent.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mirthezktl0ve, 48 jaar · Bambrugge
Jij bent net als ik ook op zoek naar het geluk. Nu hangt alles af van de klik en de chemie. Dat wil ik wel met jou onderzoeken als
LoetjeSingle, 49 jaar · Kuurne
Volgt
MissAndreaX, 49 jaar · Elsegem
Ik wil een cool persoon ontmoeten die over alles praat zoals ik haha. Op zoek naar een ware liefde, een vriend, iemand die dingen
JackyMilf, 46 jaar · Kanne
Ben je ook regelmatig zoals ik, dan hou ik ervan als je me mijn vuurtje wilt doven! Heb je een enorm kanon vol met bluswater?
MoniSingle, 45 jaar · Kruiningen
Volgt
Christiene, 49 jaar · Utrecht
Ik ben toe aan nieuwe liefde en hete sex en ik hoop dat in mijn volgende relatie dat absoluut te vinden. Hoewel ik de sex toch