Je vindt het niet erg dat we vrienden worden en uiteindelijk beste vrienden worden, dan gaan we verder. Ik ben voorlopig klaar met relaties, dus ik hoop dat dat ook is waar je naar op zoek bent. We zullen gewoon moeten zien hoe ver we kunnen gaan.
In ieder geval een honden liefhebber zijn anders zou je bij mij leven in een hel, met alle pups heb ik er iets meer dan 60 nu. Verder moet je een beetje actief zijn, lief en behulpzaam het is helemaal niet erg als een man ook eens de stofzuiger gebruikt.
Ik val op zachtaardige mannen en wel mannen die respect hebben voor een vrouw. En absoluut geen mannen met losse handjes, want dat heb ik al genoeg gehad helaas binnen mijn huwelijk.
Wat ik in een man zoek is puur de gezelligheid, warmte, liefde en natuurlijk het samen zijn en vooral genieten. Ik hoop dat je het geweldig vind er op uit te gaan en dat je het in hebt om mij lekker op te vrolijken!
Een rugzakje heb je altijd en die kan je open doen en dicht. Mijn rugzak heeft me gemaakt wie ik nu ben. Sterke persoonlijkheid. Maar een lieve man prikt daar zo doorheen. Ben je ook alleen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ma-Ninne, 45 jaar · Londerzeel
Ik ben op zoek naar een leuke man die volwassen is, een geweldige kijk op het leven heeft en die graag zijn interesses met mij
-Yvon-, 46 jaar · Stellendam
Wat moet ik over jou zeggen dat vind ik moeilijk, je moet lief zijn en zorgzaam dat vind ik wel belangrijk. Uiterlijk is niet
WhoopLyvia, 46 jaar · Assen
Je bent goed in het verwennen van een vrouw totdat ze in haar slipje plast. Ik hou daar echt van, je bent goed in vingeren en het
Sachhaa, 48 jaar · Almere
Je bent een goed verzorgde en stabiele man, stevig in je schoenen en een gezond verstand. Ik hoop ook dat je eerlijk bent, vrijgezel
Aalsterweg, 48 jaar · Aalst
Ik ben op " zoek" naar een leuke spontane, eerlijke betrouwbare man met een grote dosis humor die het leuk vindt
Watersportster, 48 jaar · Landgraaf
Je bent een levensgenieter en geniet graag met een vrouw aan je zijde.