Een leuk uitziende en sportieve man die van aanpakken weet, zelfstandig en vindingrijk die weet hoe hij een dame kan verwennen en verrassen op elk gebied in het leven. Je relatie status en beroep ik niet van belang, wel je manier van aanpakken, ik ben erg benieuwd naar je inspiratie en handelingen.
Wat ik in een man zoek is puur de gezelligheid, warmte, liefde en natuurlijk het samen zijn en vooral genieten. Ik hoop dat je het geweldig vind er op uit te gaan en dat je het in hebt om mij lekker op te vrolijken!
Jij bent een man die al wat van het leven heeft gezien (met andere woorden, liefst ouder dan 40), gezellig, open, en in staat om een goed gesprek te voeren.
Een lieve man, waar ik mijzelf kan zijn en hij zichzelf bij mij blijft. Iemand die ik kan liefhebben en mij het gevoel geeft dat ik belangrijk in zijn leven ben.