Ik zoek een gezellige vent, iemand die mij aan het lachen kan krijgen op de dagen wanneer het even tegenzit. Ik vind het innerlijk veel belangrijker dan hoe iemand eruit ziet.
Zelf mag je ook wat overgewicht hebben hoor, verwante zielen die verstaan elkaar beter, toch? We hebben beide behoefte aan meer intimiteit en je kan mij gerust wat gezelschap bieden om het toch wat aangenamer te maken voor ons beiden.
Een vriendelijke man die goede manieren heeft en mijn beslissing in het leven kan respecteren. Ik hou van een man die de altijd eerlijk tegen me is. Als je op zoek bent naar een serieuze relatie dan denk ik dat jij mijn ideale man bent. Praat alsjeblieft met me!
De ideale man bestaat niet. Of toch wel? Ben jij de ideale man voor mij? Empathisch vermogen, romantisch, een heer in bed die weet hoe hij mij moet verwennen en doet kronkelen van genot? Ik hou van sportieve mannen, liefst geen voetbal liefhebber of anders 1 die niet ALLE voetbalwedstrijden hoeft te kijken.