Je bent niet op je mondje gevallen, je zegt wat je denkt zonder daarom beledigend over te komen. Remmingen op seksueel vlak ken je niet,op een preutse man die gelijk vuurrood wordt, zit ik niet echt te wachten. Een stoere macho mag je best wel zijn, geen probleem mee.
Wat ik in een man zoek is puur de gezelligheid, warmte, liefde en natuurlijk het samen zijn en vooral genieten. Ik hoop dat je het geweldig vind er op uit te gaan en dat je het in hebt om mij lekker op te vrolijken!
Ik ben op zoek naar een man die mijn partner kan zijn in het geven van plezier aan mijn lichaam. Iemand die me een elektrisch gevoel kan geven en mijn lichaam kan laten trillen. Een man die zeer gepassioneerd is in het aanraken van mij
♥ Noord-Holland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Als jij in de spiegel kijkt zie je iemand die lief is, oprecht, eerlijk. Betrouwbaarheid staat voorop. Elkaar in de waarde laten ook. Voor mij is dat de basis van een fijne relatie. Ik kan het ook goed met iemand vinden die open is van karakter en houdt van een goed gesprek maar waarmee ik ook goed kan lachen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Beschamend, 47 jaar · Borgloon
Jij bent in voor spanning en houdt er van om lekker los te gaan met een vrouw. Eventueel voor vaker. Ik vind het belangrijk dat
BlondDomina, 46 jaar · Almelo
Je bent minimaal 18 jaar en durft voor 100% mijn slaaf te zijn
MyrleLoxx18, 46 jaar · Melsbroek
Ik wil iemand ontmoeten die me gelukkig kan maken en die mij tevreden zal houden. Ik bedoel daarmee in bed en ik wil dat je heel
Hatty, 48 jaar · Antwerpen
Je weet in ieder geval zeker dat je op vrouwen valt :p en verder zien we wel hoe het balletje gaat rollen als we elkaar beter gaan
Dooriene, 47 jaar · Biddinghuizen
Alleen jij en ik is wat telt, we bouwen iets heel leuks op. We doen wat we het leukst vinden en dat is zo leuk voor ons allebei.