Een leuke man voor mij, een vriendelijke man tegenover mijn kinderen maar vooral ook een hele vrolijke man die wel een hobbykamer kan gebruiken of kantoor aan huis of iets dergelijks.
Ben je vrijgezel en ben je er klaar voor om met mij mee te gaan? Ik wil ervoor gaan en ik heb een man nodig in mijn leven. Ben jij de man waar ik naar op zoek ben?
Leeftijd is maar een getal belangrijker vind ik hoe je met me omgaat. Ik hou wel van spontane mannen die ook houden van spontane uitjes en verder is het natuurlijk een must dat je lief voor me bent.
Heb je geen zin om alleen op vakantie te gaan deze zomer? Als je het ziet zitten om met een leuke, spontane en goedlachse dame op vakantie te gaan, dan moet je zeker reageren. We komen er samen wel uit waar naartoe maar het liefst een land met een warm klimaat.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Vina321, 45 jaar · Zelem
Ik zoek een man die open en eerlijk is, die graag naar buiten gaat en dingen doet samen met mij, een goede tijd samen hebben en
JA0413, 45 jaar · Zandeweer
Je bent heel geïnteresseerd om plezier met me te hebben, je zult dingen tegen me zeggen en blij met me zijn! en je zult
Receptioniste, 45 jaar · Dordrecht
Kom op mannen zeg het zoals het is stiekem willen ons settelen vooral geen one night stands want die kan ik zo wel zoeken nee
70Jessie, 47 jaar · Jabeek
Ik verlang naar een man die me gezelschap biedt zonder teveel verdere verplichtingen. Een vriend die ik kan vertrouwen.
Vlaanderensex, 46 jaar · Roeselare
Jij houd van samen een gezellig drankje doen, een goed gesprek, discretie, hygiëne en het leven niet te zwaar bekijken.
GewoonMar, 46 jaar · Almelo
Een lieve, spontane, eigenwijze, zelfstandige, ondernemende, positieve, zorgzame en sportieve vrouw ontmoet hier graag