Ik zoek dus een man met een HakunaMatatta instelling die altijd probeert aan elk scenario een positieve draai te geven en leeft van dag tot dag anders is het met mij niet uit te houden vrees ik.
Ben je vrijgezel en ben je er klaar voor om met mij mee te gaan? Ik wil ervoor gaan en ik heb een man nodig in mijn leven. Ben jij de man waar ik naar op zoek ben?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Elvia1807, 49 jaar · Jellum
Hoe geil kun je zijn voor mij? Ik ben er zeker van dat dit voor ons werkt. Je moet toegewijd zijn aan mij. Kan je dat doen?
Veenendaler, 47 jaar · Veenendaal
Ik ben op zoek is naar wisselende contacten,voornamelijk ben ik beschikbaar in de weekenden. Heel af en toe ook op de woensdag.
Michelle71, 46 jaar · Sassenheim
Een lekkere vent die mij een ware hoogtepunt kan bezorgen. Geen saaie man die alleen maar achter zn laptop zit of voor de tv
DaisyVerman, 47 jaar · Kalken
....Een geil neukertje buiten de deur! iemand discreet die mijn geile fantasieen waar kan maken. iemand die het niet erg
Amyyxx, 46 jaar · Laakdal
Ben jij ook klaar met je single bestaan? Dan kunnen wij het toch leuk hebben samen? Ik weet zeker dat dit kan gaan werken. Denk