Ik heb een man nodig die mij kan helpen, mij blij weet te maken en mij natuurlijk in alle mogelijke manieren kan plezieren! Ik heb overal zin in en als jij geïnteresseerd bent twijfel dan niet om mij iets leuks te sturen!
Een rugzakje heb je altijd en die kan je open doen en dicht. Mijn rugzak heeft me gemaakt wie ik nu ben. Sterke persoonlijkheid. Maar een lieve man prikt daar zo doorheen. Ben je ook alleen?
Wat ik in een man zoek is puur de gezelligheid, warmte, liefde en natuurlijk het samen zijn en vooral genieten. Ik hoop dat je het geweldig vind er op uit te gaan en dat je het in hebt om mij lekker op te vrolijken!
Zoek een man met een eigen leven en het liefst met enig gevoel voor humor en zelfspot maar ook iemand die begaan is met zijn medemens en graag belangeloos iets wil bijdragen aan een gezonde samenleving. Daarnaast eerlijkheid en vertrouwen hoog in het vaandel draagt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
CellesteP, 45 jaar · Almkerk
Je moet heel open voor me zijn, vriendelijk en attent zijn. Ik moet me eerst op mijn gemak voelen voordat we iets anders doen,
Desibellen, 45 jaar · Mijdrecht
Je voelt gewoon wanneer die echte klik er is, alsof je elkaar opeens echt 'ziet', elkaar op een bepaalde manier herkent ofzo.
LetsChat, 45 jaar · Almelo
Je hoeft van mij geen romanticus te zijn of een ware cupido, maar een beetje romantiek heeft elke vrouw wel nodig. Voor mij
SahraHott, 47 jaar · Westbroek
Ik zoek een geile man die me kan bevredigen. Die altijd tijd voor opmaakt. Wie zou graag mijn sekspartner in bed willen zijn,
Steffy68, 49 jaar · Wierden
Ik zoek gewoon een heerlijke vent voor seks, niets meer en niet minder. Jij moet wel in staat zijn om lekker door te gaan, variaties
Jeanine0, 47 jaar · Etten-Leur
goed verzorgd,sponaan. ondernemend.van gezelligheid en mensen om je heen houden