Mijn dildo verveelt me en daar moet een harde pik in, zo eentje die ook lekker doorstoot en me laat genieten. Heb jij die pik voor me? Stoot jij hem hard in al mijn gaatjes?
Ben je vrijgezel en ben je er klaar voor om met mij mee te gaan? Ik wil ervoor gaan en ik heb een man nodig in mijn leven. Ben jij de man waar ik naar op zoek ben?
Een man die er hetzelfde van wil maken als mij, dan hebben wij al een mooi begin gemaakt. Lijkt me leuk om mee te maken. Genieten van elkaars aanwezigheid.
Jij kunt een vrouw met lange benen wel waarderen en bent bij voorkeur een liefhebber van dieren. Verder heb ik geen specifieke dingen die ik belangrijk vindt buiten een goede verzorging en gewoon een lief karakter. Dat klinkt een beetje standaard maar is wel wat mij aanspreekt!