Een leuke man voor mij, een vriendelijke man tegenover mijn kinderen maar vooral ook een hele vrolijke man die wel een hobbykamer kan gebruiken of kantoor aan huis of iets dergelijks.
Ik ben erg benieuwd naar de reacties die gaan komen. Voor mij is dit echt de eerste keer en het kan niet gek genoeg zijn! We kunnen gewoon samen weg, wat vind je daarvan? Heb je last van zeeziekte?
Ik beloof je dat we naar leuke plaatsten reizen. Ik ga ervoor zorgen dat je je goed voelt als we elkaar ontmoeten. Ik ben hier om je alle dingen te geven die je van me wilt.
Zelf mag je ook wat overgewicht hebben hoor, verwante zielen die verstaan elkaar beter, toch? We hebben beide behoefte aan meer intimiteit en je kan mij gerust wat gezelschap bieden om het toch wat aangenamer te maken voor ons beiden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
PatrieC, 47 jaar · Bocholt
U bent een spontane man. U bent ook alleen en voelt ook een zekere leegte in uw leven die u opgevuld zo willen zien.
Kris Tina , 46 jaar · Appingedam
Je bent een vriend en je zult eerlijk tegen me zijn, je geeft me advies dat me kan helpen de manier te veranderen waarop ik mezelf
Celeste71, 46 jaar · Gent
Zo ja, dan weet je dat ik wacht...op die liefde die je me wilt geven, op de relatie die wij samen kunnen hebben. Laten we die grote
WrongBad, 48 jaar · Hengelo
Een lekkere man die mij de aandacht kan geven die ik nodig heb. Lekker kroelen, lief zijn voor elkaar en genieten als een echt
Kyra0372, 46 jaar · Arnemuiden
Lange wandelingen maken is gewoon een heerlijk iets om te doen. Ik sta er achter om dat samen te doen en te doen waar we zin in
Tif1968, 49 jaar · Stadskanaal
Je bent al bekent met sm, of je wilt er met mij eens aan beginnen. Je hebt er altijd al van gedroomd om een slavinnetje te hebben.