Een leuke man voor mij, een vriendelijke man tegenover mijn kinderen maar vooral ook een hele vrolijke man die wel een hobbykamer kan gebruiken of kantoor aan huis of iets dergelijks.
Ik beloof je dat we naar leuke plaatsten reizen. Ik ga ervoor zorgen dat je je goed voelt als we elkaar ontmoeten. Ik ben hier om je alle dingen te geven die je van me wilt.
En deze lieve maar drukke vrouw is op zoek naar een man om haar leven mee te delen. En laat je niet afschrikken door het "druk" gedeelte. Voor jou maak ik graag tijd vrij.
Jou wil ik niet in een hokje plaatsen, want dan zou ik weleens de leukste man mis kunnen lopen en dat is niet de bedoeling. Heb jij interesse in een gezellige dame, voor een fijne relatie, dan wil ik je graag leren kennen.
Hoewel ik goede vrienden heb en een ex man die ik regelmatig spreek, wil ik meer in mijn leven dan alleen een gezellige man. Behalve om gezellig naar een theater te gaan, een heerlijk diner, rondvaart door de grachten... Maar ook iemand waarmee ik intiem mee kan zijn, gezellig samen op de bank genieten van
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Adiilynn , 49 jaar · Almere
Ik wil echt de tijd van mijn leven, dat zit de hele tijd in mijn hoofd. Ik wil lekker voor je koken met een goed glas wijn er bij.
Steff1711, 47 jaar · Vries
Ik ben nooit serieus bezig geweest met het zoeken naar een partner. Maar ik merk wel dat ik het erg mis. Als ik nu een man zou vinden,
MireillevanG, 48 jaar · Balegem
Man met normen, waarden en respect. Kinderen krijgen moet niet jouw prioriteit zijn, maar samen leuke dingen doen en elkaar
KippekeMaory, 47 jaar · Kortrijk
zacht en aardig
SahraHott, 47 jaar · Westbroek
Ik zoek een geile man die me kan bevredigen. Die altijd tijd voor opmaakt. Wie zou graag mijn sekspartner in bed willen zijn,
Dweedledee, 45 jaar · Heindonk
Goh wat kan ik zeggen. Laat ik in elk geval zeggen dat ik het fijn vind als mannen positief en het leven staan, openhartig zijn