Een lieve man, waar ik mijzelf kan zijn en hij zichzelf bij mij blijft. Iemand die ik kan liefhebben en mij het gevoel geeft dat ik belangrijk in zijn leven ben.
ik heb veel mannen leren kennen, maar er was altijd wel iets waardoor het nooit een serieuze relatie werd. Misschien omdat mannen hier in de stad vrij snel een nieuwe vrouw kunnen "scoren". Ik ben toch wel op zoek naar die ene leuke jongen voor meer dan 1 nacht! Leeftijd is niet geheel belangrijk,
Het eerste dat je moet onthouden, is dat ik mijn man niet zal verlaten. Het is niet echt zijn fout dat hij me niet kan bevredigen. Hopelijk kan dat. Ik wil alleen je lichaam en zeker dat het leuk is als we met elkaar opschieten, maar we gaan niet uit eten of zo. Laten we het dus simpel houden.