Lekker veel seks hebben en alleen maar aan jou en mij denken dat is wel het voornaamste van alles. Veel seks doet een mens gewoon goed, daarom wil ik daar echt graag werk van maken met jou samen.
Dus zoek jij net als ik iemand om deze dagen op een leuke manier gevuld te krijgen. En niet meer alleen te zijn. Gewoon iemand om lekker tegen aan te kruipen, en een arm om je heen te slaan. Zeker zo voor de korte dagen die er nu aan komen.
Ik zoek een gezellige vent, iemand die mij aan het lachen kan krijgen op de dagen wanneer het even tegenzit. Ik vind het innerlijk veel belangrijker dan hoe iemand eruit ziet.
Betrouwbare, vriendelijke man met veel interesses en veel zin om samen met mij de wereld toe te lachen. Laten we elkaar snel leren kennen en hopen dat het lot over iets leuks beslist!