Wat ik in een man zoek is puur de gezelligheid, warmte, liefde en natuurlijk het samen zijn en vooral genieten. Ik hoop dat je het geweldig vind er op uit te gaan en dat je het in hebt om mij lekker op te vrolijken!
Het eerste dat je moet onthouden, is dat ik mijn man niet zal verlaten. Het is niet echt zijn fout dat hij me niet kan bevredigen. Hopelijk kan dat. Ik wil alleen je lichaam en zeker dat het leuk is als we met elkaar opschieten, maar we gaan niet uit eten of zo. Laten we het dus simpel houden.
Betrouwbare, vriendelijke man met veel interesses en veel zin om samen met mij de wereld toe te lachen. Laten we elkaar snel leren kennen en hopen dat het lot over iets leuks beslist!
Ik wil een vent die wat dominant is want ik heb geile dingen in gedachten. Ik hou van seks met net wat meer spanning en genot en daar gaan we dan samen voor?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Davidgettagotum, 48 jaar · Deurle
Volgt
Falcomodo, 47 jaar · Mechelen
Wil graag kennismaken met een aantrekkelijke man Misschien tot ziens Groetjes van Valerie
KristelVanDenL, 46 jaar · Kapellen
Alles begint met een klik maar ik heb geen beschrijving van de perfecte man. Aan iedereen scheelt wel iets, aan mij ook. Maar
-Yvon-, 46 jaar · Stellendam
Wat moet ik over jou zeggen dat vind ik moeilijk, je moet lief zijn en zorgzaam dat vind ik wel belangrijk. Uiterlijk is niet
Shelley70, 48 jaar · Vianen
Na een paar jaar vrijgezel te zijn geweest, wil ik weer een man in mijn leven. Ik heb veel liefde te geven en het zou zonde zijn
Christell720126, 45 jaar · Leerdam
Gewoon een leuke normale man, geen gekke fratsen. Iemand die het leuk vind om met vrienden gezellige dingen te doen en uiteraard