Vind jij het geen probleem om lekkere seks te hebben met een getrouwde vrouw? Misschien vind je het juist wel spannend. Ik ben er klaar voor, nu jij nog?
In ieder geval een honden liefhebber zijn anders zou je bij mij leven in een hel, met alle pups heb ik er iets meer dan 60 nu. Verder moet je een beetje actief zijn, lief en behulpzaam het is helemaal niet erg als een man ook eens de stofzuiger gebruikt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Geilelizan, 45 jaar · Oosterwijtwerd
Volgt
MammieM, 49 jaar · Landskouter
Jij moet wel kunnen tegen huisdieren en mijn kleindochter. Die is geregeld bij mij op bezoek. Voor de rest is het samen genieten
Network, 45 jaar · Holten
Een lieve, attente, aantrekkelijke en intelligente man. Die serieus kan zijn als het moet maar ook de nodige humor heeft.
SingleMum, 46 jaar · Brinkheurne
Hoe zie jij dit voor je? Ik hoop hetzelfde als ik natuurlijk anders dan blijf ik zonder man zitten maar het lijkt me zo apart
Mieneke1968, 49 jaar · Wezup
Ik zoek een sexy kleding / lingerie lover. Een man die het heerlijk vind om te genieten van een vrouw in sexy kleding of lingerie
PatrieC, 47 jaar · Bocholt
U bent een spontane man. U bent ook alleen en voelt ook een zekere leegte in uw leven die u opgevuld zo willen zien.