Betrouwbare, vriendelijke man met veel interesses en veel zin om samen met mij de wereld toe te lachen. Laten we elkaar snel leren kennen en hopen dat het lot over iets leuks beslist!
Leeftijd is maar een getal belangrijker vind ik hoe je met me omgaat. Ik hou wel van spontane mannen die ook houden van spontane uitjes en verder is het natuurlijk een must dat je lief voor me bent.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
WannabeePorn, 45 jaar · Wierden
Ik zou zeggen ik neem het speelgoed en de pakjes mee, jij de condooms en jezelf natuurlijk. Je bent een man van mijn leeftijd,
Chnell, 47 jaar · Swolgen
Durf het aan mij, vertel me je angsten en laat me voelen dat ik niet de enige ben die hier doorheen gaat.
Adiilynn , 49 jaar · Almere
Ik wil echt de tijd van mijn leven, dat zit de hele tijd in mijn hoofd. Ik wil lekker voor je koken met een goed glas wijn er bij.
Floraaa-45, 45 jaar · Lage Mierde
Je houdt ervan om jezelf te laten zien en je bent trots op mij en geniet van de aandacht die ik krijg van mannen. Je kickt er op
Suprisexx, 49 jaar · Paterswolde
Een man die er geen probleem mee heeft dat ik gehuwd ben
Beziglena, 46 jaar · Mijdrecht
Ben jij die (h)eerlijke man en spreekt mijn profiel je aan, dan hoor ik graag van je. En je hoeft echt niet dingen achter te houden