Een man die dezelfde interesses heeft. Nou als dat zo is dan zullen we zoveel dingen hebben om over te praten, toch? en ik wil gewoon dat je eerlijk en loyaal tegen mij bent.
Jij bent degene die me gelukkig maakt, met wie ik me comfortabel voel. Degene waar ik naar toe ga in tijden van pijn maar ook om te vertellen wat er is gebeurd.
Een ondeugende man die actief is in seks. Iemand die op zoek is naar een vrouw met wie hij zijn leven wil doorbrengen. Lief en zorgzame man. Dat zou ik graag als mijn partner zien. Iemand die me kan laten lachen en me het gevoel geven dat ik van binnen en van buiten mooi ben. Wie kan van me houden zoals ik ben?
Ik ben een vrouw die alles wil doen voor een relatie. Ik denk dat ik je nog steeds een goed gevoel over mij kan geven. Ik kan je seksuele fantasieën bevredigen als je de mijne bevredigt. Ben je nu klaar voor mij?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Love1971You, 47 jaar · Millen
Ik hou ervan om geil te zijn. Ik wil dat delen met een man die alleen is en graag seks heeft. Ik hou ervan om elkaar gek te maken.
Glossy-Han, 46 jaar · Geldermalsen
Je bent uiterlijk goed verzorgd, je werkt, bent single en opzoek naar een vriendschappelijke relatie. Uiteraard willen
JaTanja, 46 jaar · Dordrecht
Een beetje eigenwijs type zou leuk zijn. Mannelijk in alle toonaarden en ook iemand die een tikkeltje verlegen kan zijn op
Annemanne, 49 jaar · Balloërveld
Je verwacht ook geen wonderen, je bent al lang tevreden met een normale vrouw en een leuke vriendschap. Wat er nog zou kunnen
Marijkuh, 49 jaar · Groningen
sex erg lekker vinden , Discreet willen en kunnen zijn
Robinsweet, 46 jaar · Nieuwkuijk
Zolang je me aan het lachen kunt maken, geestig, lief en liefhebbend, kunnen we misschien samen tijd doorbrengen en van elkaar