Ook deze rijpe vrouwen uit Noord-Holland zijn nog op zoek naar sex
Soesjaa, 49 jaar · Den Helder
♥ Noord-Holland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Als jij in de spiegel kijkt zie je iemand die lief is, oprecht, eerlijk. Betrouwbaarheid staat voorop. Elkaar in de waarde laten ook. Voor mij is dat de basis van een fijne relatie. Ik kan het ook goed met iemand vinden die open is van karakter en houdt van een goed gesprek maar waarmee ik ook goed kan lachen.
Jij staat positief in het leven en doet je eigen ding. Ik vind het belangrijk dat je elkaar ook vrij moet kunnen laten om je eigen ding te doen. Op die manier geloof ik dat je het heel lang gezellig en leuk kunt houden in een relatie!
In ieder geval een honden liefhebber zijn anders zou je bij mij leven in een hel, met alle pups heb ik er iets meer dan 60 nu. Verder moet je een beetje actief zijn, lief en behulpzaam het is helemaal niet erg als een man ook eens de stofzuiger gebruikt.
Ben je vrijgezel en ben je er klaar voor om met mij mee te gaan? Ik wil ervoor gaan en ik heb een man nodig in mijn leven. Ben jij de man waar ik naar op zoek ben?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Zou-ina, 45 jaar · Arnhem
Iemand die eerlijk is en heeft veel contact met zijn eigen gevoelens zodat hij erachter kan komen waar zijn pijn en woede eigenlijk
Christelluttele, 47 jaar · Antwerpen
Ik heb me hier ingeschreven ten eerste omdat ik geen tijd heb om buiten te 'zoeken' en ten tweede omdat ik dit ook wil ervaren.
Ellnrr, 48 jaar · Mechelen
Het punt is dat veel van ons verschillende versies hebben van wat dat is, en dat is waar veel vermijdbare problemen kunnen
Desibellen, 45 jaar · Mijdrecht
Je voelt gewoon wanneer die echte klik er is, alsof je elkaar opeens echt 'ziet', elkaar op een bepaalde manier herkent ofzo.
Roselie71, 46 jaar · Leiden
Niet te groot, hygienisch en zeker met een beetje humor,
AmandaBaars, 46 jaar · Everberg
Ik hou van donkere, kale mannen (is een pre, geen vereiste). Verder vind ik het belangrijk dat je humor hebt, lekker kan kletsen