Ik hoop dat hier alleen leuke mannen zitten, maar daar ga ik in elk geval wel van uit. Jij bent dus per definitie een leuke man, en je ziet er ook nog eens leuk uit. Nou gewoon even reageren en dan gaan wij samen er een gezellig avondje van maken.
Ik heb een man nodig die mij kan helpen, mij blij weet te maken en mij natuurlijk in alle mogelijke manieren kan plezieren! Ik heb overal zin in en als jij geïnteresseerd bent twijfel dan niet om mij iets leuks te sturen!
Ik beloof je dat we naar leuke plaatsten reizen. Ik ga ervoor zorgen dat je je goed voelt als we elkaar ontmoeten. Ik ben hier om je alle dingen te geven die je van me wilt.
Jij kan jou zelf erg goed vermaken, maar ook af en toe mij wat aandacht schenken. Geen 8-17 mentaliteit, dat heb ik zelf ook niet, en de hele avond lui op de bank hangen is ook not done. Samen handen daar en tegen, dat is weer wel done.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GalloreSun, 48 jaar · Heinkenszand
Ik ben op zoek naar een toyboy, omdat ik dat nog nooit heb gehad. Je moet je dus nergens zorgen over maken. Ik doe al het nodige
Veenendaler, 47 jaar · Veenendaal
Ik ben op zoek is naar wisselende contacten,voornamelijk ben ik beschikbaar in de weekenden. Heel af en toe ook op de woensdag.
Passielol, 47 jaar · Almere Buiten
Je vind het leuk om ook eens een beetje meer aan je zelf te denken? Ik zou het leuk vinden als je een baard zou hebben maar dit hoeft
Geilemarjan, 47 jaar · Maasgouw
ik zoek sex! graag mannen tot 30 jaar oud
InspIratI0n, 49 jaar · Hornhuizen
Mannen met stijl en een beetje klasse, die weten hoe vrouwen graag behandeld worden.
Bankiertje, 48 jaar · Hasselt
Je bent single en bereid om aan een relatie te werken. Ik val op eerlijke, spontane en vrolijke mannen. Die het leuk vinden