Laten we beginnen met de boel discreet te houden.(Ja, gewaagde foto in mijn profiel) Als het nog niet duidelijk was, zit ik in een relatie. Ik wil nieuwe dingen leren, hij niet. Ik ben dol op experimenteren, moet dat ook geregeld alleen doen. Beetje jammer, maar voor mij was niet echt een andere optie tot ik deze site bekeek. Ik ben van het ruige werk, en wil meer ruige dingen ervaren Ik ga er wel vanuit dat de mannen hier mij wel kunnen helpen?
Ik hoop dat hier alleen leuke mannen zitten, maar daar ga ik in elk geval wel van uit. Jij bent dus per definitie een leuke man, en je ziet er ook nog eens leuk uit. Nou gewoon even reageren en dan gaan wij samen er een gezellig avondje van maken.
In ieder geval een honden liefhebber zijn anders zou je bij mij leven in een hel, met alle pups heb ik er iets meer dan 60 nu. Verder moet je een beetje actief zijn, lief en behulpzaam het is helemaal niet erg als een man ook eens de stofzuiger gebruikt.