Wat ik in een man zoek is puur de gezelligheid, warmte, liefde en natuurlijk het samen zijn en vooral genieten. Ik hoop dat je het geweldig vind er op uit te gaan en dat je het in hebt om mij lekker op te vrolijken!
Jij kunt een vrouw met lange benen wel waarderen en bent bij voorkeur een liefhebber van dieren. Verder heb ik geen specifieke dingen die ik belangrijk vindt buiten een goede verzorging en gewoon een lief karakter. Dat klinkt een beetje standaard maar is wel wat mij aanspreekt!
Ben je ook graag een met de natuur? Als je dat bent, is het voor ons een groot goed om gelijk te hechten. We willen het allebei dus alles wat we moeten checken is of we met elkaar klikken.
Een ondeugende man die actief is in seks. Iemand die op zoek is naar een vrouw met wie hij zijn leven wil doorbrengen. Lief en zorgzame man. Dat zou ik graag als mijn partner zien. Iemand die me kan laten lachen en me het gevoel geven dat ik van binnen en van buiten mooi ben. Wie kan van me houden zoals ik ben?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LaylaNass, 47 jaar · Hengelo
Gezellig en later misschien meer.. Wordt vervolgt...
Mar*jolein, 45 jaar · Hengelo
Je bent lekker spontaan, je gaat er graag op uit, je vind iets ondernemen leuker als je het samen kan doen, je weet hoe een romantische
Driejinte, 46 jaar · Beek
Je staat open voor de nieuwe, onbekende zaken in het leven, kan lichte en diepere gesprekken aangaan over van alles en nog
Pippa 1970, 47 jaar · Bleiswijk
I would be glad if you are looking also for fun. I know we're looking for the same thing. Someone like you that is not boring to
BustyHenriette, 49 jaar · Dinteloord
Als je op zoek bent naar de juiste liefde dan denk ik dat ik je dat ook kan geven. Laten we samen fantastische dingen doen. Ik
Rheaa, 48 jaar · Putte
Sta jij open voor een vaste relatie? Dan ben ik daar heel blij om en hoop ik iets van je te mogen vernemen.