De ideale man bestaat niet. Of toch wel? Ben jij de ideale man voor mij? Empathisch vermogen, romantisch, een heer in bed die weet hoe hij mij moet verwennen en doet kronkelen van genot? Ik hou van sportieve mannen, liefst geen voetbal liefhebber of anders 1 die niet ALLE voetbalwedstrijden hoeft te kijken.
Op onze leeftijd kunnen we nog steeds ten volle genieten en dat zullen we samen doen. Er kan wat spanning en avontuur zijn, want hoewel ik misschien niet zo snel ben, is mijn behoefte niet minder geworden.
Dus zoek jij net als ik iemand om deze dagen op een leuke manier gevuld te krijgen. En niet meer alleen te zijn. Gewoon iemand om lekker tegen aan te kruipen, en een arm om je heen te slaan. Zeker zo voor de korte dagen die er nu aan komen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sachhaa, 48 jaar · Almere
Je bent een goed verzorgde en stabiele man, stevig in je schoenen en een gezond verstand. Ik hoop ook dat je eerlijk bent, vrijgezel
Junglevanbinnen, 49 jaar · Bergeijk
Een leuke gezellige man die graag geniet in het leven en misschien wel wat meer zoekt
Psstlief, 48 jaar · Ramsel
Leuk en lief, dat is voor mij het belangrijkste. Niet een saaie man die alleen maar tv kijkt en aan zijn kont krabt uit verveling.
Poosje, 47 jaar · Malle
Volgt
Fluffy197105, 46 jaar · Lopik
Kan jij een beetje kletsen en zien of er een klik is, ik kan goed luisteren en ik hoop jij ook! Kunnen wij elkaar een beetje helpen
LlJessica, 46 jaar · Assen
Een man gelooft dat het leven mooi is als je van iemand houdt. Ik verwacht niet iemand die alleen ziet als een stuk vlees of iets