Ik wil een maatje voor mezelf vinden en moet alles hebben. Een man om gelukkig mee te zijn is slechts een droom en ik wil dat mogelijk maken. Ben je dat nu ook van plan?
Ben je ook klaar voor een beetje ontspanning en wil je dat met mij doen? Ik vraag niet veel, alleen een beetje van je tijd en aandacht. Het maakt me niet uit of je gebonden bent of niet Ik wil gewoon van elkaar genieten!
Ik hoop dat hier alleen leuke mannen zitten, maar daar ga ik in elk geval wel van uit. Jij bent dus per definitie een leuke man, en je ziet er ook nog eens leuk uit. Nou gewoon even reageren en dan gaan wij samen er een gezellig avondje van maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Joohleney, 49 jaar · Heverlee
Als je denkt dat dit speciaal voor ons zal zijn, moet je me hier gewoon een bericht sturen. Ik zal je een speciaal gevoel geven
XFluweeltjex, 46 jaar · Geleen
Je bent een tedere en zachte minnaar en je bent op zoek naar iets wat van langere duur is. Geen liefdesrelatie maar gewoon genieten
Anne Linde, 47 jaar · Bevel
Ben jij die leuke aantrekkelijk enthousiaste goedgebekte man die ik zoek?
WhosNexty, 46 jaar · Apeldoorn
Vul ik nog wel een keer in....
Roselie71, 46 jaar · Leiden
Niet te groot, hygienisch en zeker met een beetje humor,
PatrieC, 47 jaar · Bocholt
U bent een spontane man. U bent ook alleen en voelt ook een zekere leegte in uw leven die u opgevuld zo willen zien.