Jij en ik gaan het samen laten gebeuren en ik heb dat positieve gevoel in mijn leven nodig. Gewoon om de liefde van mijn leven te hebben. Dus laten we het doen en samen plezier maken!
Ik zoek dus een man met een HakunaMatatta instelling die altijd probeert aan elk scenario een positieve draai te geven en leeft van dag tot dag anders is het met mij niet uit te houden vrees ik.
Een leuke fijne vriendschap met een heerlijke tijd samen, en wie weet is daar nog ruimte voor liefde. Ik sta er open voor en het kan alle kanten op. Wij zijn degene die daar over gaan, gaan we op ontdekking?
Je bent passievol en je laat me dat graag zien. Je houdt van lang seks hebben, als het aan jou ligt gaan we de hele nacht door! Ik ben er klaar voor, jij ook?