En deze lieve maar drukke vrouw is op zoek naar een man om haar leven mee te delen. En laat je niet afschrikken door het "druk" gedeelte. Voor jou maak ik graag tijd vrij.
Leeftijd is maar een getal belangrijker vind ik hoe je met me omgaat. Ik hou wel van spontane mannen die ook houden van spontane uitjes en verder is het natuurlijk een must dat je lief voor me bent.
Het eerste dat je moet onthouden, is dat ik mijn man niet zal verlaten. Het is niet echt zijn fout dat hij me niet kan bevredigen. Hopelijk kan dat. Ik wil alleen je lichaam en zeker dat het leuk is als we met elkaar opschieten, maar we gaan niet uit eten of zo. Laten we het dus simpel houden.
Je bent passievol en je laat me dat graag zien. Je houdt van lang seks hebben, als het aan jou ligt gaan we de hele nacht door! Ik ben er klaar voor, jij ook?
Een ruimdenkende persoon die graag tijd zou willen doorbrengen met een oudere vrouw zoals ik. Niet saai om bij te zijn en veel te bieden heeft in bed. Actief in seks, gemakkelijk om bij te zijn en altijd voor een goede tijd met mij. Ik hoop alleen dat er een man is die me leuk zal vinden!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Debraho, 46 jaar · Pulle
Als ik tegen jou zeg dat ik jou sexy vind, dan is dat sexy op de manier zoals ik een man graag zie. Een man die begripvol is en geduldig
Faunneh, 45 jaar · Emmeloord
Je bent een aardige en lieve man die bereid is om me ergens met me naartoe te gaan. Ben je klaar voor de nieuwe stap in je leven
Nienke1972, 45 jaar · Roermond
Ik verwacht dat jij respectvol bent, iemand met gevoel voor humor en verder gewoon zichzelf blijft!
Ra-chealX, 45 jaar · Hoboken
Dus, ben je toe aan een triootje met mij en mijn beste vriend (een vrouw)? We hebben allebei al een relatie dus verwacht niets
Jillmaar, 47 jaar · Maarssen
Ik zoek eigenlijk een persoon om een leuke band mee op te bouwen, elkaars interesses te delen en zoals ik al aangaf ik hou ontzettend
Br1st0l, 48 jaar · Ruddervoorde
Als je geen persoon bij de hand hebt om ervan te genieten. In mijn ervaring is dat geduld een deugd dat weinig mensen heeft,