Jij kan jou zelf erg goed vermaken, maar ook af en toe mij wat aandacht schenken. Geen 8-17 mentaliteit, dat heb ik zelf ook niet, en de hele avond lui op de bank hangen is ook not done. Samen handen daar en tegen, dat is weer wel done.
Ik zoek dus een man met een HakunaMatatta instelling die altijd probeert aan elk scenario een positieve draai te geven en leeft van dag tot dag anders is het met mij niet uit te houden vrees ik.
Ik wil een maatje voor mezelf vinden en moet alles hebben. Een man om gelukkig mee te zijn is slechts een droom en ik wil dat mogelijk maken. Ben je dat nu ook van plan?
Asian Trans, 49 jaar · Amsterdam
♥ Noord-Holland ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Hoping to meet slim or athletic guys for friendship and more. Open-minded and can accept me for me.
Heb je geen zin om alleen op vakantie te gaan deze zomer? Als je het ziet zitten om met een leuke, spontane en goedlachse dame op vakantie te gaan, dan moet je zeker reageren. We komen er samen wel uit waar naartoe maar het liefst een land met een warm klimaat.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JustMeJoan, 48 jaar · Goeferdinge
Net als ik heb jij ook geen zin meer om alleen door het leven te gaan. Een maatje door dik en dun ben je ook naar op zoek. Ik ben meer
RedMaggy, 47 jaar · Rummen
Ik wil voor het beste gaan. Ik wil gaan voor een geweldige tijd en een super geil seksfeestje met jou. Ik ben de flirt en flirten
MoniekSD, 48 jaar · Desteldonk
U bent een beschaafde man met een positieve kijk op de wereld. U vind het heerlijk om er op uit te trekken maar ook in een huiselijke
Vlinder9, 48 jaar · Rijswijk
ik verwacht van jouw ook een sosciaal mens en eerlijkheid
Latinababy2015, 46 jaar · Delft
Ik wil graag spannende en intresante mannen ontmoeten
Soeza, 46 jaar · Burum
Ik vind een man met wat bagage niet erg, echt, ik niet. Ik accepteer je voor wie je bent en ik zou graag een man willen vinden die