Jij kan jou zelf erg goed vermaken, maar ook af en toe mij wat aandacht schenken. Geen 8-17 mentaliteit, dat heb ik zelf ook niet, en de hele avond lui op de bank hangen is ook not done. Samen handen daar en tegen, dat is weer wel done.
Ik zoek de prins op het witte paard, maar het mag ook een zwart paard zijn hoor :). Bij gebrek aan prinsen en paarden ben ik ook al heel blij met een lieve, warme man die van romantiek houdt en met mij wil genieten van de kleine maar oh zo belangrijke dingen in het leven, desnoods op een fiets!
Hou jij het vaker dan 1 keer achter elkaar vol? Ben jij niet zo een man die na het klaarkomen gelijk in slaap valt maar nog een keer wil neuken? Zo iemand heb ik echt nodig!
Ben je vrijgezel en ben je er klaar voor om met mij mee te gaan? Ik wil ervoor gaan en ik heb een man nodig in mijn leven. Ben jij de man waar ik naar op zoek ben?
Laten we beginnen met de boel discreet te houden.(Ja, gewaagde foto in mijn profiel) Als het nog niet duidelijk was, zit ik in een relatie. Ik wil nieuwe dingen leren, hij niet. Ik ben dol op experimenteren, moet dat ook geregeld alleen doen. Beetje jammer, maar voor mij was niet echt een andere optie tot
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lind5eyy, 47 jaar · Scheemda
Intelligent, lief, nuchter en avontuurlijk. Bonuspunten als je een beetje eigenzinnig bent.
Ellis0, 49 jaar · Horn
Ben je een leuke lieve man tussen de 46-55 jaar. Kids geen probleem. En houd ook van de dingen die ik leuk vind.
StuningEve, 45 jaar · Kessel
Een echte man. Ongetwijfeld is meer dan een mens , vol zwakheden maar ook oneindig veel goede dingen. Hij is geen 'blauwe prins'
NovaBabyGirl, 46 jaar · Nistelrode
Ik hoop dat je zo goed bent om hele spannende dingen met mijn hele lichaam te doen! Ik wil zo graag. Lik en neuk me!
PussyDelight, 49 jaar · Kortrijk
Een kattenliefhebber, Niet in het bezit zijn van een hond. aardig, ondeugend, een leider, af en toe een beetje stout...
Tussendoor, 49 jaar · Leudal
Een man die zich wil binden en met mij fijne dingen wil gaan doen.