Jij bent een man die al wat van het leven heeft gezien (met andere woorden, liefst ouder dan 40), gezellig, open, en in staat om een goed gesprek te voeren.
Je moet een man zijn die het leuk vindt om met mij vies te doen hihi, misschien kunnen we iets opwindends doen zoals ergens in het openbaar! Durf je dat met mij te doen?
Leeftijd is maar een getal belangrijker vind ik hoe je met me omgaat. Ik hou wel van spontane mannen die ook houden van spontane uitjes en verder is het natuurlijk een must dat je lief voor me bent.
Ik ben jouw sub en jij bent mijn nieuwe meester. Je weet van goed aanpakken en de touwtjes kort te houden. Graag zoek ik naar iemand die dezelfde gevoelens en passie heeft voor bdsm als ik.
Jij en ik gaan het samen laten gebeuren en ik heb dat positieve gevoel in mijn leven nodig. Gewoon om de liefde van mijn leven te hebben. Dus laten we het doen en samen plezier maken!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MiniVera, 46 jaar · Bevere
Jij moet vooral van honden houden!
Debjah, 48 jaar · Schalkwijk
Macho en extravagante mannen hou ik van. Leeftijd hou ik niet van en zegt me echt niets.
Hildie, 47 jaar · Mantinge
Iemand die het heerlijk vindt om een oudere dame te verwennen. Je vindt het fijn om je tong te gebruiken om mij te laten genieten.
Arnhemmeisje, 48 jaar · Arnhem
Een goed verzorgde man die weet waar hij van houdt. Het zou ontzettend leuk zijn als jij houdt van een avondje uit in een leuk
MerryP123, 48 jaar · Soest
Je hebt al een idee wat je moet doen als je bij me bent, laat me je zo zien en behagen! iemand met een goed gevoel voor humor!
Treasure6711, 49 jaar · Berlicum
Wat ik zoek is een leuke man die humor heeft en avontuurlijk is. Die met beide benen op de grond staat en ook wel wat te vertellen