Ik wil een vent die wat dominant is want ik heb geile dingen in gedachten. Ik hou van seks met net wat meer spanning en genot en daar gaan we dan samen voor?
Jij bent ook op zoek naar iemand waarmee je kunt genieten van het leven en vind het leuk om erop uit te gaan. Veel lol hebben, genieten van een hapje en een drankje of een uitstapje en natuurlijk de liefde van elkaar.
Een vriendelijke man die goede manieren heeft en mijn beslissing in het leven kan respecteren. Ik hou van een man die de altijd eerlijk tegen me is. Als je op zoek bent naar een serieuze relatie dan denk ik dat jij mijn ideale man bent. Praat alsjeblieft met me!
Een lieve man, waar ik mijzelf kan zijn en hij zichzelf bij mij blijft. Iemand die ik kan liefhebben en mij het gevoel geeft dat ik belangrijk in zijn leven ben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
CarpeDiem71, 46 jaar · Alphen aan den Rijn
Ik heb een open relatie en heb een auto dus ik kan zonder problemen afspreken. Dus ben je een leuke vent, en ben je niet burgerlijk
LaLiza, 49 jaar · Schokland
Ben jij die gezellige man , die van plezier houd maar ook van een goed gesprek, dan zoek ik jou! Als je verlegen of onzeker bent
Heavenv, 47 jaar · Noordwolde
Loesx, 46 jaar · Hoboken
Een fijne man die mij weer een compleet kan maken en met wie ik een mooie relatie kan opbouwen. Als je kinderen hebt is dat geen
StiekemNuZoeken, 47 jaar · Collendoorn
Ik wil het graag discreet houden. Ik zoek daarom iemand die misschien zelf in een relatie zit, die het kan begrijpen, ervaring
SVanah, 48 jaar · Heers
Je moet avontuurlijk zijn zoals ik en gaat helemaal met me mee voor wat ik denk dat leuk is!