Ik wil een vent die wat dominant is want ik heb geile dingen in gedachten. Ik hou van seks met net wat meer spanning en genot en daar gaan we dan samen voor?
Jij bent ook op zoek naar iemand waarmee je kunt genieten van het leven en vind het leuk om erop uit te gaan. Veel lol hebben, genieten van een hapje en een drankje of een uitstapje en natuurlijk de liefde van elkaar.
Jou wil ik niet in een hokje plaatsen, want dan zou ik weleens de leukste man mis kunnen lopen en dat is niet de bedoeling. Heb jij interesse in een gezellige dame, voor een fijne relatie, dan wil ik je graag leren kennen.
Ik val op zachtaardige mannen en wel mannen die respect hebben voor een vrouw. En absoluut geen mannen met losse handjes, want dat heb ik al genoeg gehad helaas binnen mijn huwelijk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AudryAX, 48 jaar · Veenendaal
Ik wil een man die oprecht en eerlijk is. Ik hou ook van een man die discreet, gepassioneerd en sensueel is. Ik zou het leuk vinden
PussyDelight, 49 jaar · Kortrijk
Een kattenliefhebber, Niet in het bezit zijn van een hond. aardig, ondeugend, een leider, af en toe een beetje stout...
BrookeT70, 47 jaar · Idzega
Kan je me het gevoel geven dat ik gewild ben? Sexy? Een vrouw? Kun je met me vrijen omdat je het wilt en je je tot me aangetrokken
GipsyAnna, 47 jaar · Leeuwarden
Ben niet zo veeleisend eigenlijk hoge potentie zou fijn zijn.
MoreThanHope, 46 jaar · Lettelbert
Ik ben op zoek naar een nederige man, verantwoordelijk en je wilt graag tijd met me doorbrengen. Een goede metgezel dat is
GehuwdGewillig, 49 jaar · Hoevenen
Een man met ervaring, of wel meer ervaringen die ik nog niet ken. Die mij als het ware nieuwe dingen kan leren. Het hoeft allemaal