Jij staat positief in het leven en doet je eigen ding. Ik vind het belangrijk dat je elkaar ook vrij moet kunnen laten om je eigen ding te doen. Op die manier geloof ik dat je het heel lang gezellig en leuk kunt houden in een relatie!
Ben je vrijgezel en ben je er klaar voor om met mij mee te gaan? Ik wil ervoor gaan en ik heb een man nodig in mijn leven. Ben jij de man waar ik naar op zoek ben?
Leeftijd is maar een getal belangrijker vind ik hoe je met me omgaat. Ik hou wel van spontane mannen die ook houden van spontane uitjes en verder is het natuurlijk een must dat je lief voor me bent.
Ben jij een gezellige sportief persoon? motiverend, ondernemend en doorslaggevend? Hygienisch enz... Ja, ik heb mijn eisen haha! Ik hou van romantiek en passie en jij zit daar vol van. Een bent behulpzaam, makkelijk in de omgang en durft uitdagingen aan te gaan.
Een ondeugende man die actief is in seks. Iemand die op zoek is naar een vrouw met wie hij zijn leven wil doorbrengen. Lief en zorgzame man. Dat zou ik graag als mijn partner zien. Iemand die me kan laten lachen en me het gevoel geven dat ik van binnen en van buiten mooi ben. Wie kan van me houden zoals ik ben?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HermieSingle, 49 jaar · Stabroek
Ik zoek een dame die op zoek is naar sexuele avontuurtjes
Sleapingshopper, 47 jaar · Kumtich
Je bent lief, gezellig en spontaan. Houdt ervan om overal een handje mee te helpen.
DaphieG, 46 jaar · Westerwijtwerd
Voel je je ook een beetje alleen en zullen we ontdekken of we elkaar gezelschap kunnen houden. Het is gewoon een goed gevoel
Jaynaan, 48 jaar · Grembergen
Ik heb niet zo heel veel eisen..Ik denk dat je er toch pas samen echter komt of er zo een beroemde klik is gaander weg of zie ik
Shonx0x0, 47 jaar · Beerta
Ik denk er vaak aan waarom mannen altijd vreemdgaan. Ik hoop wel op een eerlijke man. En hoop die man hier dan ook te vinden.
TanjaYoepie, 48 jaar · Kockengen
Wat doe jij allemaal in je vrije tijd? Heb je zin om wat van je vrije tijd met mij door te brengen, misschien een keer samen naar