Als jij in de spiegel kijkt zie je iemand die lief is, oprecht, eerlijk. Betrouwbaarheid staat voorop. Elkaar in de waarde laten ook. Voor mij is dat de basis van een fijne relatie. Ik kan het ook goed met iemand vinden die open is van karakter en houdt van een goed gesprek maar waarmee ik ook goed kan lachen.
Nu ben ik erg benieuwd wat jij zoekt. Ik hoop hetzelfde als wat ik zoek want dan zijn we allebei gelijk aan de man en dat lijkt me wel heel erg fijn om eerlijk te zijn. We moeten eens kijken of we samen wat leuks kunnen doen.
Ik val op zachtaardige mannen en wel mannen die respect hebben voor een vrouw. En absoluut geen mannen met losse handjes, want dat heb ik al genoeg gehad helaas binnen mijn huwelijk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LittleDoll73, 45 jaar · Herselt
Een man die een sap uit mijn poesje wil. Een man die dol is op het likken van een nat kutje. Een man die mijn poesje zal likken.
72ELVIRA, 45 jaar · Etten-Leur
Als je geïnteresseerd bent om mij te ontmoeten, moet je jezelf voorbereiden want ik ben geil en verlang naar seks, je
HiHaManda, 48 jaar · Zwolle
Je bent een vlotte spontane gezellige man waar iedereen zich snel bij op zijn gemak voelt. Je kan zelf overal komen en vind
Pinda Tje, 47 jaar ·
Wie helpt mij mijn gevoelens ontwarren? Dankzij fp heb ik mijn dromen waar kunnen maken en heb ik onlangs een heerlijke nacht
Veraz, 46 jaar · Ens
Ik wil graag iemand ontmoeten om een fijne tijd mee door te brengen. Draag jij ook een rugzakje bij je en wil je net als ik weer
Maddiexx23x, 49 jaar · Kollum
Seks is natuurlijk alles voor me en maak daar ook graag tijd voor. Als ik seks kan hebben zou dat me erg gelukkig maken. Ben jij