op zoek naar een zachtaardige en vriendelijke man. en ook een dierenvriend, omdat ik ook een dierenvriend ben. Ik ben ook op zoek naar een grappige kerel en lief.
Ik beloof je dat we naar leuke plaatsten reizen. Ik ga ervoor zorgen dat je je goed voelt als we elkaar ontmoeten. Ik ben hier om je alle dingen te geven die je van me wilt.
Nou denken een hoop mannen geloof ik van ik koop een doos chocolade en ik heb haar in de pocket, nou die doos komt zeker leeg geen enkel probleem maar ik laat mij er niet mee kopen, een man zal echt mijn hart op eigen kracht moeten zien te winnen.
Alleen serieuze man, geen gespelletjes . Je moet volwassen genoeg zijn en minstens een paar jaar ouder zijn dan ik. Ik ben op zoek naar een man die er goed uitziet en niet getrouwd is.
Ik wil dat maatje hebben voor seks en meer. Dus laten we het goedmaken en snel laten gebeuren. En als het goed is, doen we het veel vaker. Is dat ook iets voor jou?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Moira7002, 47 jaar · Drachten
Jij zoekt ook een vrouw waar je meerdere keren mee kan daten en wie weet wel iets meer mee kan opbouwen? Ik vind het leuk als je
MimmieLove, 48 jaar · Almere
Op zoek naar een leuke man waarmee ik de juiste klik heb vriendschappelijk en wie weet dat open bloeit als een roos... Jij:
Wolliw, 48 jaar · Wanneperveen
Ik wil op zoek naar een zorgzame minnaar. Een man die ook wat plezier wil hebben. Misschien openstaan ??om in een seksrelatie
AwesomeMabel, 47 jaar · Knokke
Ik vind het echt tijd worden voor een leuke vent in mijn leven en hoop die misschien hier te vinden? Een lieve, gezellig man
MarleenJuffert, 46 jaar · Mettekoven
Een vriendelijke lieve man, uiteraard met levenservaringen maar zeker nog in staat liefde toe te laten in zijn hart. Uitgaan
X Isabella , 47 jaar · Almere
Hoe zou je het vinden als ik je wilde benaderen? Wil je samen met mij ontdekken wat er nog meer op seksueel gebied met bijhorend