Betrouwbare, vriendelijke man met veel interesses en veel zin om samen met mij de wereld toe te lachen. Laten we elkaar snel leren kennen en hopen dat het lot over iets leuks beslist!
Zelf mag je ook wat overgewicht hebben hoor, verwante zielen die verstaan elkaar beter, toch? We hebben beide behoefte aan meer intimiteit en je kan mij gerust wat gezelschap bieden om het toch wat aangenamer te maken voor ons beiden.
Asian Trans, 49 jaar · Amsterdam
♥ Noord-Holland ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Hoping to meet slim or athletic guys for friendship and more. Open-minded and can accept me for me.
Jij kunt een vrouw met lange benen wel waarderen en bent bij voorkeur een liefhebber van dieren. Verder heb ik geen specifieke dingen die ik belangrijk vindt buiten een goede verzorging en gewoon een lief karakter. Dat klinkt een beetje standaard maar is wel wat mij aanspreekt!
Ik hoop dat hier alleen leuke mannen zitten, maar daar ga ik in elk geval wel van uit. Jij bent dus per definitie een leuke man, en je ziet er ook nog eens leuk uit. Nou gewoon even reageren en dan gaan wij samen er een gezellig avondje van maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Adiilynn , 49 jaar · Almere
Ik wil echt de tijd van mijn leven, dat zit de hele tijd in mijn hoofd. Ik wil lekker voor je koken met een goed glas wijn er bij.
Bella4ever, 46 jaar · Almere
Ik vind het leuk om dingen te doen die ons gelukkig kunnen maken, vooral in bed. Als je van voorspel en erotische massage houdt.
Mariekekoekyyyyy, 45 jaar · Reek
Ook jij weet precies wat je wilt en wil de komende jaren nog genieten met een gezellige vrouw aan je zijde. Je mag ook best iets
SexxxBomb, 48 jaar · Dinteloord
Leuke lieve vrouwen of mannen. Bedankt alvast voor alle reacties!!!! Niet te doen om iedereen persoonlijk een berichtje
Smileyy197008, 47 jaar · Slagharen
Ik hoop hier in contact te komen met iemand die dezelfde passie deelt als ik ook heb en ook graag de wereld ontdekt. Wie weet
TrijntjeH, 49 jaar · Elst
Ook single, mooie man, zelfverzekerd, mag uit België komen of Nederland maar niet verder. Je houdt van dingen ondernemen,