Ik zoek mannelijk gezelschap voor na het werk gezellig een drankje te doen en een gemakkelijk en vloeiend gesprek te hebben. Eventueel voor een éénmalig iets of potentieel voor een permanente opstelling of verwachting. Dat ligt aan elkaar natuurlijk en hoe dat drankje verder zijn beloop zou kunnen hebben. En als het wederzijds is natuurlijk. Als je mijn gezelschap zou waarderen dan zou je de wereld ook met open armen tegemoet kunnen zien en het leven niet aan je voorbij zou moeten laten gaan... Voel je vrij om mij een berichtje te sturen!
Ben je ook klaar voor een beetje ontspanning en wil je dat met mij doen? Ik vraag niet veel, alleen een beetje van je tijd en aandacht. Het maakt me niet uit of je gebonden bent of niet Ik wil gewoon van elkaar genieten!
Hoewel ik goede vrienden heb en een ex man die ik regelmatig spreek, wil ik meer in mijn leven dan alleen een gezellige man. Behalve om gezellig naar een theater te gaan, een heerlijk diner, rondvaart door de grachten... Maar ook iemand waarmee ik intiem mee kan zijn, gezellig samen op de bank genieten van
Zelf mag je ook wat overgewicht hebben hoor, verwante zielen die verstaan elkaar beter, toch? We hebben beide behoefte aan meer intimiteit en je kan mij gerust wat gezelschap bieden om het toch wat aangenamer te maken voor ons beiden.