Zoek een man met een eigen leven en het liefst met enig gevoel voor humor en zelfspot maar ook iemand die begaan is met zijn medemens en graag belangeloos iets wil bijdragen aan een gezonde samenleving. Daarnaast eerlijkheid en vertrouwen hoog in het vaandel draagt.
Een ondeugende man die actief is in seks. Iemand die op zoek is naar een vrouw met wie hij zijn leven wil doorbrengen. Lief en zorgzame man. Dat zou ik graag als mijn partner zien. Iemand die me kan laten lachen en me het gevoel geven dat ik van binnen en van buiten mooi ben. Wie kan van me houden zoals ik ben?
Ben je ook graag een met de natuur? Als je dat bent, is het voor ons een groot goed om gelijk te hechten. We willen het allebei dus alles wat we moeten checken is of we met elkaar klikken.
Jij kan jou zelf erg goed vermaken, maar ook af en toe mij wat aandacht schenken. Geen 8-17 mentaliteit, dat heb ik zelf ook niet, en de hele avond lui op de bank hangen is ook not done. Samen handen daar en tegen, dat is weer wel done.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Fabienn, 46 jaar · Heerenveen
Het liefst heb je ook wat levenservaring, zodat we genoeg gespreksstof hebben. Als je net als ik houdt van reizen naar tropische
Gelatiporfavor, 45 jaar · Nijverdal
Jij kan zwemmen, heel belangrijk voor als je eens bij mij op bezoek komt.
Italiani, 47 jaar · Linschoten
Wat mijn oudere buurman zegt is waar, helemaal als het gaat om mijn goddelijke lichaam. haha, lieve oude man, maar dat is er
Clutske, 48 jaar · Stabroek
Durf jij de liefde ook een kans te geven? Zou jij wel wat moois op willen bouwen met mij? Dan hoor ik heel erg graag van jou zodat
Pimpampet1968, 49 jaar · Hasselt
Een lieve eerlijke man die een beetje geduld heeft met vrouwen. Iemand die mij weer vlinders kan bezorgen en die mij kan laten
El71, 46 jaar · Erica
Heb jij ook twee kanten en is 1 ervan een onderdanige? Mooi, kom maar op dan, want ik weet zeker dat ik me dan prima met je kan vermaken.